Kontakt: 71 721 83 81 lub 600 500 817
Znajdź Nas:

Poradnik

Najcześniej zadawane pytania

P: Czym jest dowyslania.pl? Czy to firma kurierska?

O: Dowyslania.pl to platforma wysyłkowa umożliwiająca generowanie zleceń przewozowych dla przesyłek kurierskich oraz paletowych. Świadczymy usługi pośrednictwa krajowych i zagranicznych przesyłek kurierskich paczkowych do 50kg i paletowych o wadze maksymalnej do 1200 kg. Działamy na podstawie podpisanej umowy o współpracy z wiodącymi na rynku polskim firmami kurierskimi i sprawdzonymi przewoźnikami.


P: Na czy polega usługa przechowalni przesyłek?

O: Sam możesz zadecydować o miejscu, w które wysłana zostanie twoja przesyłka lub zmienić dane u operatora twojej przesyłki. Skorzystaj z naszej przechowalni przesyłek. Będziesz mógł odebrać przesyłkę do 18:00 każdego dnia. Wystarczy przesłać dyspozycję do nas lub do swojego kuriera. Usługa w dniu zerowym jest bezpłatna w kolejne dni koszt przechowania jest równy kosztom wysyłki danej przesyłki w tym jej ubezpieczenia.


P: Ile kosztuje usługa pakowania?

O: Możemy zaoferować 3 sposoby pakowania – opakowania firmowe koperty kurierskie czy tzw. „foliopaki” cena od 1 zł netto Kolejno opakowania kartonowe w cenie od 2zł nett oraz opakowanie przesyłek paletowych czy gabarytowych w cenie od 15zł netto. Opakowanie ma na celu maksymalne zabezpieczenie przesyłki i jest także wymagane do ubezpieczenia przesyłki.

P: JAKI JEST MAKSYMALNY CIĘŻAR PPRZESYŁKI?

O: Przesyłki rozgraniczamy na przesyłki kurierskie o wadze od 0,5 kg do 31,5 kg oraz na przesyłki paletowe od 50 kg do 1200kg. Oferujemy profesjonalny sprzęt do załadunku i rozładunku przesyłek – dysponujemy własnym transportem, za pomocą którego możemy spakować przesyłkę u klienta i przesłać ją w dowolne miejsce w Polsce czy za granicą.


P: GDZIE MOŻNA NADAĆ LUB ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ?

O: Odbiór i nadawanie przesyłek realizujemy z centralnego magazynu znajdującego się przy ul. Lwowskiej 23 w Oleśnicy. Realizujemy także zlecenia pakowania i nadawania przesyłek na terenie Dolnego Śląska. Dodatkowo możemy sprowadzić na życzenie klienta przesyłkę standardową lub paletę z dowolnego miejsca w kraju i na świecie.


P: Usługa ubezpieczenia?

O: Wybierając tą dodatkową usługę otrzymujemy możliwość zadeklarowania wartości przesyłki. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia podczas transportu z winy firmy kurierskiej możemy rościć odszkodowanie w wysokości zadeklarowanej kwoty, przy czym kwota ta musi zostać pokryta odpowiednimi dokumentami poświadczającymi wartość towaru (faktura zakupu lub oświadczenie producenta). Dopuszcza się zadeklarowanie większej kwoty niż faktyczna wartość przesyłki jednak w przypadku reklamacji wartość odszkodowania regulują wyżej wymienione dokumenty.


Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas!

Kontakt
  • Adres: Lwowska 23
    56-400 Oleśnica, Polska
  • Telefon stacjonarny:+48 71 721 83 81
  • Telefon komórkowy:+48 600 500 817
  • E-mail: przesylki@dowyslania.pl
  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
    Sobota: Zamknięte
Napisz do Nas
DOWYSLANIA.PL 2014-2019 | Wykonano przez: strony internetowe Oleśnica » All right reserved.